Середа
19.06.2024
15:52
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сайт Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів
Головна Реєстрація Вхід
Наші новини »
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші новини

Оголошення про проведення конкурсу  на посаду директора  Степанівської гімназії Білогірської селищної ради Хмельницької області

Перелік тестових питань на знання законодавства

Навчання дистанційно

 

 Наказ закладу про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів 4-х та 9-х класів у 2020/2021 н.р.

Наказ МОН про звільнення від проходження ДПА  учнів 4 та 9 класів у 2020/2021 н.р.

Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти

Проходити професійні медогляди під час пандемії  не потрібно.

Про це розповів на прес-брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов. 

"На час дії карантину, окрім заборони проходження медоглядів, була призупинена норма, яка вимагає проходження професійного медогляду.

На сьогодні в тих обов'язкових випадках, коли необхідно проходити медогляд, його проходити не потрібно.

Довідка: Зупинка медогляду передбачено постановою КМУ номер 291 від 22 квітня 2020 року, яка своєю чергою доповнює постанову КМУ номер 211 від 11 березня 2020 року.
З постанови:
"На період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 950), строк періодичного профілактичного медичного огляду яких припав на період карантину, без проходження відповідного профілактичного медичного огляду".

Все про медогляд

Наказ закладу про карантин.

У МОН розповіли, як вчителі мають заповнити класний журнал

У школах буде розроблений графік, за яким учителі після карантину зможуть заповнити класний журнал.

Про це розповіла в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, міністерство отримало багато запитань щодо заповнення класних журналів.

«Найважливіше - ви зможете це зробити після карантину. В школі буде розроблено графік, за яким ви зможете заповнити класний журнал. Ми надаємо пораду, як це можна зробити. Класні журнали ви заповнюєте відповідно до календарно-тематичного планування згідно з розкладом. Ви зможете зробити нотатки і замітки, які ви робили під час карантину у довільній формі», - сказала Мандзій.

Вона також зазначила, що семестрове оцінювання має здійснюватись на підставі тематичного оцінювання, а річне оцінювання — за результатами семестрових оцінок. Журнал обліку замін не заповнюється.

«Дати та зміст уроків ви записуєте відповідно до календарно-тематичного планування та свого розкладу», - сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, звертаючись до вчителів.

*************

В зв'язку з тим, що з 12 березня в Україні ввели карантин з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 у Степанівській гімназії організовано навчання з використанням можливостей дистанційної освіти. Створено групи по класах у Viber, в яких вчителі надають учням завдання для дистанційного вивчення матеріалу, виконання письмових робіт. Також вчителі надають консультації учням, батькам по виконанню завдань в телефонному режимі.

Від 6 квітня стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», в рамках якої уроки для школярів транслюватимуть українські телеканали:

 

У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОНта ще 4-х телеканалах:

  • 1 клас – Піксель
  • 2 клас – UA:Перший
  • 3 клас – UA:Культура
  • 4 клас – ПлюсПлюс

Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

******************

5 березня 2020 року у Степанівській гімназії відбувся усний журнал «Тих днів не змовкне слава», приурочений 75-й річниці визволення Білогірського району від німецько-фашистських загарбників. Учні 5-8 класів з уст своїх однокласників мали змогу дізнатися про події 4 березня 1944 року – визволення Ляховецького (зараз Білогірського) району від окупантів.

                                                                                                                      


 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в школі заходів. Одним з таких заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».
У нашій гімназії тиждень знань безпеки життєдіяльності був проведений з 12 по 16 листопада 2019 року. У його рамках пройшли різноманітні заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

                   

 

Наказ про переведення учнів

Наказ про зарахування учнів до 1 класу

 

Проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів у 2018 році

Склад комісії з питань проведення щорічного

оцінювання фізичної підготовленості учнів

1. Максимчук О.М., директор школи - голова комісії

2. Баранчук В.В., вчитель фізичної культури у 6 класі - член комісії

3. Довгаль В.І., вчитель фізичної культури у 5, 6, 9 класах - член комісії

 4. Дем янюк О.В., працівник  ФАПу - член комісії.

Графік проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів у 2018 році

/grafik_testuvannja.docx


 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та День цивільної оборони

   З 16 по 20 квітня 2018 року у нашій школі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та День ЦО, в рамках якого проходили різноманітні конкурси та заходи, а саме: усний журнал "Надзвичайні ситуації - твої дії", конкурс малюнків "Безпечне довкілля", вікторина "Мій друг - дорожній рух", бесіди та виховні години "Піротехніка - іграшка чи небезпека", "Небезпечні та отруйні рослини", "Вивчаємо правила безпеки  у разі виникнення надзвичайних ситуацій", "Малятам про пожежну безпеку", "Вивчаємо правила пожежної безпеки". В День ЦО проводились: відпрацювання дій за ввідними - евакуація, перегляд відеофільмів, бесіди та години спілкування класними керівниками.

         

Дитяча "гаряча лінія"

Учні/ батьки для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи  здоров"я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звертатися до громадського інспектора з охорони прав дитини Баранчук Олени Степанівни (тел. 0984796034)  або на дитячу "гарячу лінію".

 

 

 

 

День Вчителя

У першу неділю жовтня в Україні відзначають професійне свято усіх освітян. Учні школи підготували для вчителів урок на тему  ''Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі ''. А також цей день був днем учнівського самоврядування.

         

Свято Першого дзвоника

1 вересня школа радо зустрічала своїх учнів. Особливо незабутнім цей день був як для першокласників так і для випускників. Вітальні слова звучали з вуст дирктора школи Максимчук О.М., класного керівника Довгаля В.І. та першої вчительки Кунявки Л.А. Першокласники отримали чудові подарунки.

     

Джура

З 09 по 11 червня 2017 року проходив районний етап військово-патріотичої гри  ''Джура'' . У відкритті районного етапу гри  ''Джура'' взяли участь 27 роїв. А в таборуванні у лісовому масиві с.Тростянка взяли участь 16 роїв.

         

Склад комісії з питань проведення щорічного

оцінювання фізичної підготовленості учнів

1. Максимчук О.М., директор школи - голова комісії

2. Баранчук В.В., вчитель фізичної культури у 6 класі - член комісії

3. Довгаль В.І., вчитель фізичної культури у 5, 6, 9 класах - член комісії

 4. Дем янюк О.В., працівник  ФАПу - член комісії.

Графік проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів у 2017 році

Допомога одиноким жителям

В школі відзначили День людей похилого віку. Учні школи відвідали одиноких жителів села і допомогли їм по господарству

Тиждень математики в школі

У нашій школі протягом минулого тижня,  з 3 по 7 жовтня було проведено тиждень математики. Усі учні брали активну участь у проведенняі тижня. Було проведено багато різних конкурсів, турнірів, змагань.

День вчителя

Учні нашої школи привітали вчителів-пенсіонерів з професійним святом.

Тиждень української мови

З 6 по 10 листопада в рамках шкільного тижня мови було проведено урочисту лінійку, присвячену відкриттю "Тижня української мови", та конкурсу імені П. Яцика. Також проведено конкурс-вікторину між учнями 5- 9 класів "Ми знаєм і любимо рідну мову", та виховний захід "Солов"їна наша мова".

         

День пам"яті жертв Голодомору

У школі відбувся виховний захід присвячений пам"яті жертв Голодомору 1932-33 рр. "Над білим янголом сорботи незгасний духу смолоскип".

                 

День Валентина

14 лютого учні школи прийняли участь у святковому концері, присвяченому дню Святого Валентина. Наперед підготували валентинки, враховуючи, що прийдуть гості, які були запрошені на свято. Співали пісні, жартували, розігрували сценки, побували казковими героями, декламували вірші, присвячені коханю.

               

День пам"яті героїв Небесної Сотні

21 лютого у школі відбулися заходи до Дня героїв Небесної Сотні. В рамках святкування пройшов виховний захід "Герої не вмирають, тільки йдуть...". У всіх класах пройшли години спілкуванняза індивідуальними планами, розробленими класними керівниками із застосуванням різноманітних форм і методів роботи. В ході яких учні провели короткий екскурс в історію революції Гідності, згадали героїв небесної Сотні.


                  

8 березня

З давніх-давен на нашій українській землі образ довгожданої весни уособлювала гарна молода дівчина з вінком на голові. Народний образ весни - образ краси, сили та надії. Першим і по жіночому особливим місяцем весни є березень. Він, як мовиться в народі, й усміхнеться, і заплаче, і ошкіриться крутим норовом. Недарма про його гонористу і непередбачувану вдачу кажуть: у березня жіночий характер, бо вночі тріщить, а вдень плющить. Тому в цьому місяці учні школи зібрались своєю класною родиною, щоб вшанувати жінку - матір, бабусю, сестричку, подругу - всіх жінок на землі.

                                                                                                                                                 

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та День цивільної оборони

У Степанівській ЗОШ І-ІІ ступенів з 24 квітня по 28 квітня проходивТиждень знань з основ безпеки життєдіяльності таДень цивільної оборони. В рамках тижня проводились різноманітні заходи, а саме: бесіди та години спілкування "Сучасні проблеми життєдіяльності. Побутова хімія", " Твоя безпека - це твоя уважність", "Дбайливе ставлення до всого здоровя", рухливі ігри "водії", "Пішоходи та автомобілі", вікторина "Безпечна поведінка під час відпочинку", інтелектуальна гра "Будь обережним з вогнем", перегляд презентацій, конкурс малюнків "Добрий і злий сірничок", конкурс творів "Героїчна професія - рятувальник". В день ЦО проводились: відпрацювання дій за ввідними - евакуація, бесіда з працівником ФАПУ "Надання першої медичної допомоги", перегляд відеофільмів, бесіди та години спілкування класними керівниками.

                    

           

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples